Základné BlackJack Príručka

kasíno

Stávka $10 výhry $15 ak hráč kreslí blackjack. Hráč blackjack porazí ktoréhokoľvek predajcu, celkom iné ako blackjack, vrátane predajcu tri alebo viac kariet 21.

Po tom, premiešané karty sú umiestnené v nádobe s názvom topánky, z ktorých môže dealer vysuňte jednu kartu naraz. Jedno - alebo poschodové hry, najčastejšie v Nevade, ale tiež populárne v Mississippi a niektoré iné trhy, môžu byť rozdané z krupiéra.
Blackjack sa hrá s jedným alebo viacerými štandardným 52 kariet paluby, s každej nominálnej hodnoty priradená bodová hodnota.

Ak stratégia hovorí, že na dvojnásobok, ale máte tri alebo viac kariet, alebo tabuľky pravidlá nepovoľujú mäkké zdvojnásobenie, potom hit, okrem stojan s mäkkou 18. Poistenie vypláca 2: 1 (pôvodnej stávky) ak krupier má blackjack. V prípade, že predajca nemá blackjack, hráč stráca jeho poistenie. Stávka sa potom usadil porovnaním hráča karty s krupiérove karty.

Nie ruke vaše peniaze na predajcu (nebudú si ho vziať). Z bezpečnostných dôvodov predajcovia nemôžu vziať nič z ruke hráča, alebo naopak. Raz si položiť vaše peniaze na cítila predajcu položí ju na stôl pre kamery jasne vidieť, koľko to je a pit boss bude poď a overiť výšku. Predajca bude počítať z hodnoty žetónov vo výške sumy, ktoré ste si zakúpili v a zatlačte čipy smerom k vám.

Váš list je z hry – hit ruke, alebo o jednu viac krát a "okamžite", alebo ste sa rozhodli odovzdať svoje ruky. Hráč musí konať ako prvý, takže aj v prípade, že predajca nakoniec busty ako si to urobil, stále udržať vaše peniaze, pretože ste zatknutý ako prvý. Väčšina kasín nedovolí "cash hrá" stávky už, tak budete musieť nechať predajcu exchange vaše peniaze na kasínových žetónov. Robíte to tým, že jednoducho chôdza hore na stole umiestnením vaše peniaze na cítila tabuľky.

Králi, kráľovné a konektory sú každá v hodnote 10, esa a môže byť použitý ako 1 alebo 11. Objekt pre hráča je nakresliť karty v celkovej výške 21 bližšie, bez over, ako krupiérove karty. Aj keď väčšina hráčov nemajú zručnosti vyhrať dôsledne, presvedčenie, že blackjack môže byť porazený bol dosť iskra boom v hre. Blackjack je zďaleka najviac populárne kasíno tabuľka hra, v Spojených Štátoch s viac hráčov ako craps, ruletu a baccarat kombinácii.

Ak oboch hráč a krupier má blackjack, ruky je kravatu alebo tlačiť. Akonáhle sú všetky stávky sú umiestnené, predajca bude zaoberať karty hráčov. On bude robiť dve prechádza okolo stola začína na jeho ľavej (pravej) tak, že hráči a predajca všetky majú dvoch kartách. Predajca bude flip jeden z jeho karty, vystavuje svoju hodnotu ako "predajca upcard".
Mnohí predajcovia poradia hráčov, aby sa poistenia, ak hráč má blackjack.

Stávka sa zdvojnásobil, len jednu dodatkovú kartu dostane hráč, a krupier dokončí svoj list. Hráč môže rozdeliť svoje karty, keď rozdané karty rovnakej hodnoty (napríklad, 6-6, alebo J-Q), zdvojnásobenie jeho príležitosť hrať, že najmä ruke.

Hráč vyhráva suma, ktorá bola stávku, ak celková hodnota jeho kariet je bližšie k 21 ako krupiérove karty. Iný spôsob, ako vyhrať je, ak predajca ide cez 21, zatiaľ čo hráč nie je.