Poker Pravidlá

Poker Pravidlá

Ako už bolo spomenuté, akcia začína s najsilnejším strane ukazuje, a ak je remíza tu, farby sú použité na určenie, kto ide prvý. Na to, aby sa nízky list, potrebujete päť rôznych kariet poradie medzi Ace Osem, t. j. je dôležité mať na pamäti, že všetkých päť kariet musieť byť rôzne, t. j. ak máte päť nízke karty, ale jeden z nich je spárované hore, nemáte kvalifikujúci sa nízky list. Navyše, nie odradiť slabší hráči z hrania spôsobom, ktorý je veľmi ziskový pre vás, a ak sa udržať robiť chyby, peniaze vráti.

Možnosť hrať lacno a anonymne on-line bola pripísaná ako príčinou nárastu popularity Texas hold 'em. V rokoch 2003 a 2004 víťazov (Chris Moneymaker a Greg Raymer, resp World Series no-limit hold 'em hlavnú udalosť, kvalifikovaný tým, že hrá v týchto turnajov. Po neúspešnom pokuse vytvoriť "Hazard Bratstvo Dohovoru", Tom Moore pridané vôbec prvé turnajové na Druhý ročník Hazardných hier Bratstvo Dohovoru sa konala v roku 1969.

Môžete nájsť aj tu hráč pokeru profily, poker turnaja výsledky, pravidlá poker, poker stratégie články, poker časopisy, poker nástroje a poker zdroje odbornej prípravy. Pravidlá vyššie sa z "Robert Pravidlá Poker", ktorý je autorom Robert Ciaffone, lepšie známy v pokerovom svete ako Bob Ciaffone, vedúci orgánu v herni pravidlá. Môžete rozdeliť otvárače, ale musí vyhlásiť, že ste rozdelenie a miesto všetky zbavuje pod čip byť vystavený obchodníkom po ukončení strane. Ak prehlasujete, že ste rozdelenie otvárače, ale je stanovené, že ste nemohli mal otvárače, keď záverečný list je v porovnaní s vašou zbavuje, stratíte banku. Každý hráč môže požiadať, aby otvárač zachovať otvorenie ruku a ukázať, že po víťazom banku bola určená.

kasíno

šíri tieto hry, a budete dokonca nájsť nejaké predajcu výber turnajov. V kasínach, tam je zvyčajne zoznam hier, ktoré môžu byť zbierané, zatiaľ čo domáce zápasy môže byť trochu na divokej strane, kde sa hráči môžu prísť s viacmenej akýkoľvek variant pokeru majú pocit, ako hrať.

Hra sa začne s umiestnením bet, tiež známy ako 'ante', a potom, ako predajcu a hráč dostane dve karty, známy ako "hole cards'. Potom sa pozrite na svoje karty, ak chcete pokračovať, budete musieť staviť presne dvakrát ante, aby zostali v hre.

Druhým hlavným stávka sa nazýva "Výlety", to sa oplatí, ak si tri rovnaké alebo lepšie a je to úplne samostatný stávku z "Ante" a "Slepý", takže nemusíte bet one staviť iné. Pozrite sa na náš Pokerový Hráč Roka závode, rovnako ako na roky údaje pokerový hráč výsledky a casino poker turnaja pay-out. Ponúkame denné poker správy, pokerových profesionálov blogy a tweety, exkluzívne pokrové videá, tisíce poker zadarmo články, ako aj pokrytie od všetkých veľkých turnajov na svete.

Hráči môžu požiadať banku počítať od predajcu kedykoľvek v záujme vedieť maximálna suma, ktorú môžu staviť. Ako banku zvyšuje, maximálna veľkosť stávky zvyšuje, rovnako, ale minimálna stávka zostáva konštantná.

Ako môžete získať skúsenosti vás naučíme, keď je najlepšie byť agresívny a keď by ste mali vycúvať. Budete tiež musieť pochopiť, že bez ohľadu na to, ako ste dobrí ako Texas hold ' em hráčov, niekedy ste stratí. To znamená, že aj ziskové hráči musia mať bankroll dostatočne veľké na to, aby im prečkať krátkodobých odchýlok, ktorý spôsobuje výkyvy v bankroll. Ruky s malé vrecko páry alebo páry stredného ako vrecku siedmich, ôsmich, a deviatky môžu byť prehrávané na dlhodobý zisk v no limit Texas hold ' em.

Karta rozdaná mimo stola, musí hrať a je považovaná za vystavené karty. Ak nie ste prítomný pri stole, keď je rad na vás, na vašej strane, prehráte vašu stávku ante a vaše nútené stávky, ak existuje. Ak ste si ešte vrátil k stolu v čas konať, ruky sa zabil pri stávkovaní dosiahne svojho sedadla. Hráč s nútená stávka má možnosť otvoriť pre celú stávku. Ak ste hracej doske, musíte tak vyhlásiť pred hodiť vašej karty preč; v opačnom prípade sa môžete oddávať všetky nárok na bank.

Limity alebo žiadne limity môžu byť aplikované na takmer každá stávková hra. Niektoré kasína, môže uplatniť limity na tom, koľko niekto môže staviť, zatiaľ čo iní môžu umožniť neobmedzený stávky sumy.

Hráči teraz môžu použiť akúkoľvek kombináciu siedmich kariet–päť spoločných kariet a dvoch kariet, ktoré sú známe len na nich, aby vytvorili čo najlepšiu Pokerovú kombináciu piatich kariet.


Kolo stávok prebieha, začína hráč naľavo od dvoch, ktorí zaslali žalúzie.

Aj keď to nie je vyhrať každej strane, to je bezkonkurenčná v priemere za veľký počet ruky. Program vykazuje väčšiu odchýlku v jeho taktiky ako profesionálnych hráčov robiť, napríklad blafovanie so slabými kartami, že profesionálni hráči majú tendenciu zložiť. Verejný prístup na web-umožňuje sledovať a hrať proti Cepheus je k dispozícii.