Aké sú pravidlá hry Blackjack a ako mám hrať?

kasíno

Hráč, ktorý dostane Blackjack (desať hodnota karty a Eso – dve vysoké karty) je platená jeden a pol násobok svojej stávky. Predajca však len dostane hráčovej stávky, keď dostane Blackjack. Pri rozdelení kariet s hodnotou 10, nie všetky kasína umožní hráčom rozdeliť nerovnocenné 10 kariet. Napríklad, v niektorých kasín by ste mohli rozdeliť dva Zdviháky, ale nemohol rozdeliť Kráľ a Jack.

Napriek tomu, hra má mnoho ďalších verziách s vlastnými jemné zmeny pravidiel. Mnoho skúsených blackjack hráči sú váhajú, aby split 8s keď dealer sa ukazuje 8 alebo vyšší. Myšlienka je, že ak sa dostanú dve ruky do 18 rokov, sú stále pravdepodobne príde, tak rozdelenie by mohli spôsobiť ich stratiť dvakrát toľko.

Táto technika je určená na preukázať na hráčov, že predajca nesmie mať zmanipulované paluby.

Bez ohľadu na to, ktoré blackjack pravidlá vaše obľúbené pozemných a on-line kasín, môžete prispôsobiť svoju hru na pravidlá a postaviť lepšiu šancu na výhru častejšie. Neočakávajte, že kasína na Vegas Strip ponúka tieto pravidlá už dlhšie, avšak, ak budete hrať na high-limit tabuľky. Tieto hry sú častejšie on-line a na malé kasína, ktoré sa zameriavajú na miestnych obyvateľov.

Tiež, niektoré kasína vám limit, ktorý kartu hodnosti môže byť rozdelený. Vzdanie sa Niektoré kasína umožňujú hráč sa vzdať, pričom späť polovicu svojej stávky a dávať svoje ruky. Vzdanie sa musí byť hráč je prvá a jediná činnosť, na ruku. V najčastejšia verzia, známa Vzdať, to je potom dealer má kontrolovať hole card a nie Blackjack.

Väčšina z týchto hier neboli prispôsobené pre kasíno hry. Okrem toho, casino hry na rozvoj priemyslu je veľmi aktívna vo výrobe blackjack variantách, z ktorých väčšina sa nakoniec nebol prijatý pre široké použitie v salónoch. Tieto sú na popredných dvadsať-jeden tematické porovnanie kartové hry, ktoré boli upravené alebo vymyslený pre použitie v kasínach a stali sídlom v odvetví hazardných hier.

Dom hrana na strane stávky je vo všeobecnosti oveľa vyššie ako pre blackjack hra sama o sebe. Napriek tomu vedľajšie stávky môžu byť náchylné na počítanie kariet.

Non-controlling hráč blackjack strane je obvykle povolené umiestňovať vedľajšiu stávku bez ohľadu na to, či na ovládanie prehrávača sa tak. Hráči s blackjack môže trvať poistenia a v, pričom maximálne poistné bude vyhrať sumu, ktorá sa rovná ich hlavné stávka. Plne poistenie blackjack proti blackjack je preto označovaná ako "bral aj peniaze".

To sa stáva stále viac vzácne pre kasína ponúkajú možnosť vzdať sa. Stand – Ak je hráč spokojný s celkovou ste boli rozdané môžu stáť, pričom žiadne ďalšie kroky a prechádza na ďalšieho hráča. Hráč môže vziať túto akciu po akýkoľvek iný hráč akcie, ako dlho, ako ich súčtom nie je viac ako 21. Ruky signál Stojan je máva ploché odovzdať karty. Predajca bude potom posuňte karty nad cut karty na zadnej strane zásobníka.

Hráč, ktorý chce staviť na vedľajšiu stávku je zvyčajne potrebné umiestniť staviť na blackjack. Niektoré hry vyžadujú, že blackjack stávka by mala rovnať alebo byť vyššia žiadne vedľajšie stávky stávka.

Hráč môže použiť tieto informácie meniť svoje stávky a hranie stratégie. Odchýlky od Základnej Stratégie sú oveľa menej dôležité než uvedenie veľkej stávky keď je Pravda, Počítať, je vysoké a nízke stávky (alebo najlepšie nič) keď je Pravda, počítať, je nízke alebo záporné.
Väčšina situácií, v ktorých je správne hráča, dvojité začínajú ruky, na ktorých by byť veľmi silný pridaním desať hodnota karty alebo Eso. Preto, zdvojnásobenie stáva výhodnejšie, keď existuje viac ako desať kariet s hodnotou a Esá vľavo v priestore.

Ste teraz zadarmo zvládnuť žetóny z tabule a rozmiestniť svoje stávky. Predajca vám zariadiť svoj buy-in na cítila tak kamery môžete jasne vidieť množstvo. V 21. Storočí Blackjack (tiež známy ako "Vegas Štýl" Blackjack) sa nachádza v Kalifornii karty izby. Blackjack je členom veľkej rodiny, tradičné kartové hry hrá rekreačne po celom svete.

Bočné počítať, navrhnutý špeciálne pre konkrétny vedľajšie stávky, môže zlepšiť hráč okraj. Len niekoľko vedľajších stávkach, ako "Šťastie Dámy", ponúkajú dostatok vyhrať miery odôvodniť úsilie výhodu hrať. Na strane stávka je zvyčajne umiestnené v určených priestoroch vedľa poľa pre hlavnú stávku.

Nie je rozdiel vo výsledkoch medzi užívať aj peniaze a poistenie blackjack. S pravou Počítať hráč má v súlade opatrenie, koľko extra hráč priaznivé karty sú obsiahnuté v rámci zostávajúce karty majú byť rozdané.